DE PL

Nowa oferta wycieczek Unity Line

06 lut 2024

facebooktwitterpinterest

Unity Line zaprezentowało ofertę wycieczek do Skandynawii na 2024 rok. Zadowoleni powinni być ci, którzy lubią aktywny wypoczynek i kontakt z dziką przyrodą. Seria wycieczek powstała z myślą o przybliżeniu, niezwykle bogatej, historii geologicznej Skandynawii. Połączono to z odkrywaniem miejsc ciekawych pod względem kulturowym.


W ramach pakietu dostępne wycieczki o pięknych i tajemniczych nazwach i harmonogramach:
– Geologicznym szlakiem na północ Skanii
– Na granicy dwóch światów – na pieszo przez półtora miliarda lat
– W poszukiwaniu opowieści prastarej rzeki
– Spacer w chmurach na krawędzi Danii

Bornholm to niezwykła duńska wyspa, która położona jest zaledwie 100 km od polskiego wybrzeża. W czym jednak tkwi ta niezwykłość? Otóż w nietypowym, niemal śródziemnomorskim klimacie, który sprawia, że rosną tu brzoskwinie, morele, a nawet figowce! Nie wszyscy wiedzą, ale Kopenhaga również leży na wyspie. A dokładnie w północnej części wyspy Amager. Z tego względu, jedna z naszych wycieczek łączy zwiedzanie Bornholmu z wizytą w stolicy Danii.

Wakacje, majówka, Halloween, a może Święta? Wycieczki zaplanowane z myślą o tych okazjach zawsze cieszą się w UL dużym powodzeniem. Nic zresztą dziwnego! Kopenhaga, w zależności od okazji, potrafi się zmienić nie do poznania. Dlatego warto ją odwiedzić podczas listopadowego święta duchów lub w okresie grudniowych świąt. A wakacje i długi weekend również tworzą świetne wyjazdowe okazje, choćby do Legolandu!

Klasyka zawsze na czasie!

Wygoda, mnóstwo wrażeń i pomysłowy plan, który pozwala wykorzystać czas spędzony w Skandynawii na sto procent! O czym mówimy? O tematycznych wycieczkach objazdowych, naturalnie! Wystarczy wybrać wymarzony kierunek, a my zajmiemy się resztą! Propozycje na 2024 to:

– Kopenhaga, Malmö, Lund z wizytą u sąsiadów
– ToSKANIA z (w)innej perspektywy
– Oslo – ekologiczne miasto przyszłości
– Na spotkanie z Norwegią
– Odwiedziny u Hamleta i w Browarach Carlsberg

Każda z wycieczek zaplanowanych na 2024 rok można kupić wygodnie online pod adresem: sklep.skandynawskiepodroze.pl – tam też można zapoznać się ze szczegółowymi opisami każdej oferty. Zapraszamy!
Źródło: organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj również:

Nowy most na S3 prawie gotowy

23 maj 2024

Zakończyła się budowa najważniejszej części nowego mostu w Wolinie. Inwestycja powstaje w ramach modernizacji drogi ekspresowej S3 Szczecin-Świnoujście. Nad cieśniną Dziwna została nasunięta konstrukcja 1100 […]

Budują nad morzem, budują w górach. Chaotyczna zmiana krajobrazu

15 maj 2024

To co dzieje się w ostatnich latach w miejscowościach turystycznych śmiało można nazwać rewolucją. Zabudowa hotelowa i apartamentowa poszła tak daleko, że całkowicie zmieniła przestrzeń […]

Noc Muzeów w Świnoujściu inna niż zwykle

15 maj 2024

Szykuje się ciekawa Noc Muzeów w Świnoujściu. Otworzą się fortyfikacje, wieża widokowa oraz muzeum, będzie można zajrzeć pod pokład promu. A to wszystko już w […]

Pogoda
Kamery Plan miasta
Kursy walut

EUR

Średni NBP: Ładowanie...

© 2024 Baltic Portal balticportal.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin