DE PL

Polityka prywatności

 

I

Definicje:

Portal – serwis internetowy znajdujący się pod adresem www.balticportal.pl

Użytkownik – osoba korzystająca z portalu.

Administrator – Mediacorp z siedzibą w Szczecinie przy ul. Kapitańskiej 4/6.

 

II

1. Administratorem danych użytkowników jest firma Mediacorp z siedzibą w Szczecinie, ul. Kapitańska 4/6 71-602 Szczecin, NIP 955-159-37-33.

2. Administrator dokłada wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich oraz aby dane były chronione przed utratą, ujawnieniem i niewłaściwym ich wykorzystaniem.

3. Administrator zapewnia odpowiedni poziom rozwiązań technologicznych służących zabezpieczeniu danych.

4. Administrator zbiera dane tylko dla oznaczonych celów i przetwarza je zgodnie z prawem.

5. Podczas wizyty użytkownika na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

6. Dane użytkownika mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania w przypadku zgłoszenia przez nie takiego żądania opartego na odpowiedniej podstawie prawnej.

7. Dane zbierane w trakcie korespondencji, np. imię, nazwisko, adres email, itp. (za pomocą telefonu, poczty email, strony internetowej) pomiędzy użytkownikiem a serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

8. W związku z przetwarzaniem przez nas danych użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, w tym uzyskania kopii danych, prawo żądania sprostowania danych lub ich usunięcia, oraz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Można to zrobić wysyłając elektroniczne zgłoszenie na adres poczty e-mail: radek.jagielski@balticportal.pl lub wysyłając pisemne zgłoszenie na adres Administratora danych: Mediacorp ul. Kapitańska 4/6, 71-602 Szczecin.

9. Podanie danych osobowych w celach marketingowych, w tym zgoda na profilowanie oraz używanie ich w celach analitycznych, jest dobrowolne. Jeśli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostawianych podczas korzystania ze stron internetowych, nie będą one przetwarzane w tym celu.

10. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych dane użytkownika mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

11. Administrowanie danymi użytkownika odbywa się na podstawie prawnej Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

12. Komunikacja między komputerem użytkownika a naszym serwerem gdy zbieramy dane osobowe wykorzystuje protokół HTTP. Bazy danych zabezpieczone są przed działaniem osób trzecich.

13. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce.

Pogoda
Kamery Plan miasta
Kursy walut

EUR

Średni NBP: Ładowanie...

© 2024 Baltic Portal balticportal.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin