DE PL

Trwa lato rabatów w Unity Line!

09 lip 2024

facebooktwitterpinterest

Koniec czerwca to czas, który chyba każdemu kojarzy się z wakacjami i przygodą, nawet wtedy, gdy dawno już opuściliśmy mury szkoły. Być może dlatego, że lato i słoneczna pogoda naturalnie sprzyjają wyjazdom! Planujesz w te wakacje odwiedzić Skandynawię i odkryć jej piękne lasy, tajemnicze ruiny i nowoczesne miasta? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Bo w Unity Line trwają aż cztery interesujące promocje!

Wracają karnety!
Ta wiadomość ucieszy wszystkich, którzy regularnie podróżują na Północ! Od 1 lipca 2024 r. wraca oferta na 10 przejazdów z dodatkowym jedenastym przejazdem gratis! Pierwszy przejazd możesz zrealizować w okresie promocyjnym, czyli od 1 lipca do 30 września 2024 r. Cały karnet ważny jest jeszcze przez rok od daty pierwszej podróży. Karnet zarezerwujesz telefonicznie (+48 91 88 02 909) lub mejlowo (rezerwacje@unityline.pl). Dodatkowe informacje na temat promocji znajdziesz tutaj: Wielki powrót karnetów 10-przejazdowych.

Kabiny tańsze aż o 30%!
Chcesz być w Szwecji wcześnie rano? To się świetnie składa! Zarezerwuj bilet na nocny rejs promem Polonia lub Skania do 31 lipca 2024 r., a zyskasz 15% rabatu na miejsce w kabinie pasażerskiej! Rabat 15% nalicza się sam, ale Ty możesz go zwiększyć aż do 30%! Wystarczy, że dokonasz rezerwacji online i zgarniesz dodatkowe 15% zniżki. Promocja obowiązuje na wszystkie nocne rejsy w terminie do 25 sierpnia 2024 r. A jej szczegóły sprawdzisz tutaj: 15% rabatu na kabiny w rejsie nocnym.

Złap aż 65% rabatu
Jak? Wystarczy, że będziesz podróżować bez samochodu, roweru czy motocykla. Z tej niecodziennej zniżki może skorzystać każdy pieszy pasażer, który kupi bilet na prom Skania lub Polonia. Wystarczy zarezerwować bilet do 31 lipca 2024 r., a rabat 50% naliczy się automatycznie. Skąd więc 65% upustu Wejdź na stronę: on-line.unityline.pl i zarezerwuj swój bilet online, a zgarniesz dodatkowe 15% rabatu.

Szczegóły oferty znajdziesz tutaj: 50% zniżki dla Pasażera Pieszego.

Wakacyjna zniżka 15%
Zaplanuj podróż do Skandynawii w terminie do 25 sierpnia 2024 r. i ciesz się zniżką na wakacyjne rejsy promami Skania i Polonia. Rabat 15% naliczy się automatycznie. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji online do 31 lipca 2024 r. Co więcej, zniżka obejmuje nie tylko bilety, ale także miejsca w kabinach i dodatkowe usługi, takie jak transport przyczepy czy przewóz zwierząt. Szczegóły promocji znajdziesz pod tym linkiem: Wakacje z Unity Line. A bilet zarezerwujesz na stronie: on-line.unityline.pl.

Zakochaj się w Skandynawii
Skandynawia to region pełen ciekawych kontrastów, gdzie natura łączy się z nowoczesnością. Powodów, dla których warto tego lata wsiąść na prom Unity Line i wybrać się w podróż na Północ, jest całe mnóstwo!

● Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Malownicze klify, piękne fiordy, lasy oraz jeziora. Skandynawia to raj dla miłośników natury.
● Bogata kultura i historia. Odkryj fascynującą historię wikingów i skandynawskich władców. Odwiedzaj muzea, wystawy i liczne zabytki Północy. W pełni zanurz się w skandynawskiej sztuce oraz literaturze.
● Przyjazna atmosfera. Skandynawowie są znani z pozytywnego podejścia do turystów, więc przygotuj się więc na ciepłe powitanie. Poza tym prawie każdy mówi tam po angielsku!
● Komfort podróżowania. Promy Polonia i Skania oferują wygodne kabiny pasażerskie, mnóstwo przestrzeni, piękne widoki na pokładzie otwartym, a także dostęp do szerokiej oferty restauracji, barów oraz sklepów.

Brzmi interesująco? Bo taka właśnie jest Skandynawia! Wejdź na on-line.unityline.pl i zarezerwuj swój bilet już dziś! Wszystkie oferty na www.unityline.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj również:

Kurtuazyjne spotkanie. Czy Linia Europejska powróci na Uznam?

12 lip 2024

Niedawno do Świnoujścia przyjechała Dörte Basler – nowa szefowa Usedomer Bäderbahn (UBB). Spotkała się z nową prezydent Świnoujścia Joanna Agatowską. Wizyta miała charakter kurtuazyjny, ale […]

Miasto, modernizm, modernizacja – Miasto obiecane. Literackie spotkanie w galerii

12 cze 2024

Czy literacka parabola spinająca modernistyczną Gdynię ze Świnoujściem byłaby uprawniona? Jak buduje się tożsamość i legendę miejsca używając architektury? I czy takiemu zamierzeniu, powinna towarzyszyć […]

Wakacyjny rozkład jazdy. Skorzysta Świnoujście i Szczecin

08 cze 2024

PKP Intercity wprowadza od niedzieli (9 czerwca) wakacyjny rozkład jazdy dla województwa zachodniopomorskiego. Przewoźnik zapewnia, że z większej liczby połączeń skorzystają mieszkańcy Świnoujścia i Szczecina. […]

Pogoda
Kamery Plan miasta
Kursy walut

EUR

Średni NBP: Ładowanie...

© 2024 Baltic Portal balticportal.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin